Teknoloji

Bir YouTuber, Tesla Model 3 ve Model S Parçalarını Birleştirip Kendine Özel Tesla Yapıyor! [Video]
Bir YouTuber, Tesla Model 3 ve Model S parçalarını kullanarak kendi roadster aracını yapmak için harekete geçti. CyberRoadster isimli proje en azından sosyal medyada ilgi görecek gibi görünüyor.

Dünyanın dört bir yanından kendine büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran elektrikli otomobil üreticisi Tesla, bu kez bir “kendin yap” projesinin öznesi oldu. Sosyal medya platformlarında “Cyber Hooligan” ismiyle paylaşımlar yapan bir Tesla hayranı, Model 3 ve Model S parçalarını kullanarak kendi üretimi olan özel bir otomobil yapmaya çalışıyor. Araç tamamlandığında bir roadster olacak.

David Andreyev isimli içerik üreticisi, üzerinde çalıştığı projeye “CyberRoadster” ismini verdi. Çift motorlu Tesla Model 3 Performance’ın motorunu alan Andreyev, özel otomobilin diğer bölümlerinde ise hem Model 3 hem de Model S’ten faydalanıyor. Araç şimdilik tamamlanmaktan uzak bir noktada ancak hummalı çalışma devam ediyor.

El yapımı Tesla işte böyle görünüyor:

Henüz yapım aşamasında olan otomobil, oldukça sportif bir tarza sahip olacak gibi duruyor. YouTuber, aracın ön ve arka tamponunun Tesla Model S’ten alındığını, üst kısımlarda ise Cybertruck esintileri göreceğimizi ifade ediyor. CyberRoadster, tamamlandığı zaman Model 3, Model S ve Cybertruck’ın karışımı olacak.

CyberRoadster

CyberRoadster’ın ne zaman tamamlanacağı şimdilik belli değil. Ancak YouTuber, projeyi tamamlama konusunda oldukça kararlı ve biz de gelişmeleri yakından takip edeceğiz. Aracın son halini sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

İLGİLİ HABER

Bir YouTuber, Tam Üç Metrelik Tekerleklerin Yardımıyla Ters Gidebilen Tesla Model 3 Yaptı [Video]

El yapımı Tesla CyberRoadster için paylaşılan son videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Source

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu