Teknoloji

Togg’dan Depremden Dolayı Ertelenen Ön Sipariş Süreci Hakkında Açıklama
Togg, 6 Şubat’ta gerçekleşen depremlerin ardından ertelenen ön sipariş süreci ile ilgili açıklama yaptı. Sürecin yakın tarihte başlayacağı belirtilirken NFT açık artırmasıyla satılacak 100. Yıl Özel Seri’nin öncelikli teslimat kapsamından çıkarıldığı belirtildi

Yakın zamanda Trumore isimli mobil uygulamasını kullanıma sunan Togg, Şubat ayı başında da ön sipariş için kullanılacak NFT’lerin açık artırmasını başlatmıştı. Ancak 6 Şubat’ta başlayan bu açık artırma, Kahramanmaraş’ta gerçekleşen ve binlerce insanın ölümüne yol açan depremlerin ardından ertelenmişti.

Birçok vatandaş, depremler nedeniyle Togg akıllı cihazlarının ertelenen ön siparişleri konusunda bilgilendirme bekliyordu. Togg, bugün bu konuda bir basın açıklaması yaptı.

Ön sipariş süreci yakın tarihte başlayacak, NFT açık artırmasıyla satışa çıkacak 100. Yıl Özel Seri otomobiller ise öncelikli teslimat kapsamından çıkarılarak 29 Ekim’de kullanıcılarla buluşturulacak

Togg, yaptığı açıklamada ön sipariş sürecinin Trumore ve internet sitesi üzerinden yakın tarihte başlatılacağını ifade etti. Bunun yanı sıra ön sipariş dönemi sona erdiğinde, Togg C-SUV’u teslim almaya hak kazananlar arasında teslimat önceliğini belirlemek için bir çekiliş yapılacağı da eklendi.

Bunun dışında, ileri bir tarihte gerçekleştirileceği belirtilen NFT açık artırmasıyla satışa sunulacak 100. Yıl Özel Seri Koleksiyonu’nun öncelikli teslimat kapsamından çıkarıldığı ve 29 Ekim 2023 tarihinde kullanıcılarla buluşturulacağı belirtildi. Ayrıca ön sipariş yöntemlerinden biri olarak duyurulan YeniLig yarışmasının da iptal edildiği de eklendi.

İLGİLİ HABER

Daha 1 Tane Bile Satılmadan Zam Gelebilir: Togg’un Fiyatı, Yeni ÖTV Düzenlemesinden Sonra Nasıl Değişecek?


Source

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu