Teknoloji

Tesla’dan Kötü Tasarlanmış PlayStation Gibi Görünen Ev Tipi Şarj Kutusu: Cybervault!
Tesla, şimdilik Çin pazarına özel olarak üretilen ev tipi şarj kutusu Cybervault’u duyurdu. Cybertruck’tan esinlenen bir tasarıma sahip olan cihaz, oldukça şık bir görünüme sahip.

Artık resmen Türkiye pazarındaki otomobil markalarından bir tanesi olan Tesla, şu an için Çin pazarına özel olan yeni bir ekipman tanıttı. Elektrikli otomobillerin şarj edilmesi için eve kurulabilen bir kutu olarak karşımıza çıkan ürün, “CyberVault” olarak isimlendiriliyor ve adından da anlaşılabileceği üzere markanın bir türlü piyasaya süremediği pick-up modeli Cybertruck‘tan esinlenilerek oluşturuldu.

Duvara monte edilerek kullanılabilen şarj cihazı, demonte haldeyken oyun konsolu gibi görünüyor. Duvara monte ettikten sonra kapağını açan Tesla sahibi, bir panel görüyor. Bu panelde araç için şarj portu ve kablolar yer alıyor. Aracını şarj eden tüketici, şarj işlemini tamamladıktan sonra portu panele koyup, kapağını kapatıyor.

Karşınızda Tesla CyberVault!

Tesla, CyberVault için satış sonrası destek de sağlıyor. Bu bağlamda; tüketici, evini göstererek uygun bir projelendirme yardımı alabiliyor. Hatta tamirat işlerinden anlamayan tüketiciler, Tesla’nın yönlendirmesiyle montaj hizmeti de satın alabiliyorlar. Şirket, montaj işleri için 12 ay garanti veriyor. 

Tesla şarj kutusu

Şimdilik sadece Çin’deki tüketicilerin satın alabilecekleri CyberVault şarj kutusu, 800 dolara mal oluyor. Ürünün bir gün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

Tesla’nın Türkiye’de satacağı Model Y’nin fiyatını öğrendiniz mi?

İLGİLİ HABER

Tesla, Türkiye Fiyatlarına 15 Günde 2. Kez Zam Yaptı: İşte Model Y’nin Güncel Fiyatı

Source

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu