Teknoloji

Yeni Kola Kamyonu Hayırlı Olsun: Tedarikçilerin Yeni Favorisi Olacak ‘ISUZU N Serisi’ Tanıtıldı (Artık Elektrikli)
ISUZU, Türkiye’deki ürün tedarikçilerinin favori aracı olan N Serisi kamyonlarını yeniledi. Neredeyse her sokakta gördüğümüz kamyonlar, artık çok daha modern özellikler sunacak. Üstelik yeni N Serisi, elektrikli versiyona da sahip.

Türkiye’de tedarik sektörünün büyük bir kısmı Japon otomotiv şirketi ISUZU‘nun ürettiği kamyonları tercih ediyor. Her türlü gıda, nakliyat ve hatta yerinde satış için kullanılan ISUZU’nun “N Serisi“, 2007’den sonra ilk kez yenilendi. 

ISUZU’nun dondurma kamyonları, oldukça ikonik bir tasarıma sahipti. Bu tasarım, artık daha modern bir hale büründü. Tasarım ekibi, yıllar sonra ilk kez değişiklik yaptığı kamyona yeni bir ızgara ekledi. Ayrıca aracın farları da yeni nesil LED aydınlatmalarla değiştirildi. Aracın iç kısmı ise artık çok daha konforlu.

İşte ISUZU’nun yeni N Serisi kamyonu

*ISUZU N Serisi, Japonya’da “ELF” ismiyle satılıyor.

ISUZU’nun yenilediği kamyon, iç kısımda koltuk ısıtma ve yarı dijital gösterge ekranı gibi yeni özelliklerle donatıldı. Ayrıca hız sabitleme, kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi, trafik ışığı algılama, acil durum otomatik durdurma sistemi ile sürücü yorgunluğu tespit etme gibi yeni nesil teknolojiler, ISUZU’nun yeni kamyonunda bulunacak. Tüm bunlara ek olarak ISUZU’nun N Serisi kamyonlarının artık tam elektrikli versiyonlara sahip olduğunu da belirtelim.

ISUZU

Yenilenen dondurma kamyonu, kapalı kasa olarak satın alındığında 2 ton yük ile doldurulabilecek. Bir dondurmanın ortalama 75 gram ağırlığında olduğunu kabul edersek, bu kamyonların içerisinde yaklaşık 30 bin kadar paket dondurma taşınacak. Yeni nesil kamyonların Türkiye’ye ne zaman geleceği şu an için bilinmiyor.

ISUZU kamyon

*Japonya’da direksiyon sağda yer alıyor.

Source

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu