Teknoloji

2024 Volkswagen Touareg’in Tasarımı Ortaya Çıktı
Volkswagen’in iri SUV modeli Touareg’in makyajlı versiyonu ile ilgili yeni görüntüler paylaşıldı. Söz konusu görüntüler, aracın kamuflajlı versiyonu referans alınarak bilgisayarda oluşturuldu.

Alman otomobil devi Volkswagen’in popüler SUV modeli Touareg için değişim zamanı geldi. Şirket bir süredir Touareg’i güncellemek için çalışmalarını sürdürüyor. Artık tasarımı güncellenecek aracın nasıl görüneceği hakkında daha net bir fikrimiz var.

2024 Volkswagen Touareg ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Rusya merkezli otomobil sitesi Kolesa, kamuflajlı Touareg’in fotoğraflarından yola çıkarak konsept tasarım oluşturdu. Oluşturulan tasarım, 2024 Volkswagen Touareg’in nasıl görüneceğini genel anlamda ortaya koyuyor.

Mayıs ayında tanıtılacak Touareg muhtemelen böyle görünecek

2024 Volkswagen Touareg, ufak dokunuşlar yapılmış nispeten yeni bir ızgara tasarımıyla gelecek. Ön kısımdaki daha büyük yenilik ise farlarda karşımıza çıkacak. Şirket makyajlı SUV modelinde yeni matris LED farlara geçiş yapacak. 

Volkswagen

Volkswagen Touareg’in mevcut arka tasarımında iki parçalı aydınlatma var. Bu durum, 2024 yılında değişecek gibi görünüyor. Zira Kolesa’nın çizimlerine göre SUV’un bagaj kapağını boydan boya kaplayan yeni bir arka aydınlatması bulunacak. Üstelik Volkswagen logosu da bu aydınlatmanın bir parçası haline getirilecek. Bu tasarım, tüketicinin ilgisini çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

İLGİLİ HABER

En İyi Araba Üreten Markalar Açıklandı: Tesla, Mercedes ve Volkswagen İlk 10’a Bile Giremedi…

Volkswagen Touareg 2024 iç tasarım

Volkswagen, 2024 model Touareg için hazırladığı bir tanıtım fotoğrafında iç tasarımı da genel hatlarıyla göstermişti. Paylaşılan görüntüler, aracın oldukça geniş bir yaşam alanı sunacağının açık bir göstergesi. Tüketiciler isterlerse, tam 15 inç büyüklüğündeki dokunmatik bir ekranı bulunan iç tasarımı tercih edebilecekler.

vw SUV

2024 model Volkswagen Touareg, 2023’ün ikinci yarısı itibarıyla piyasaya sürülecek. Satışlardan önce gerçekleştirilecek lansman, bu SUV’un tüm özelliklerini keşfetmemizi sağlayacak.

İLGİLİ HABER

Volkswagen, Sevilmeyen Araç Tasarımlarının Ardından Eski Tasarımcısını EV Bölümünün Başına Getirdi (Herkesin Sevdiği Passat’ı O Tasarladı)

Source

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu